I my jsme sem tam ochotní něco vyfotit za nějaký ten obnos. Mimo věcí, které nefotíme vůbec jsme sem tam ochotni nafotit i komerční záležitosti. Cena je “podle váhy nůše” jinak řečeno vy nabídnete, my přijmeme, nebo odmítneme. Může se stát, že to bude tak zajímavé, že budeme ochotni fotit jen za cesťák a nějaký ten “kus žvance”, nebo úplně zadarmo.  :-) To je na našem uvážení. Za zeptání nic nedáte ;-) Takže zde jsou věci, které jsme ochotni fotit za peníze

 

Komerční akce

Firemní večírky, koncerty, otevírání supermarketů, módní přehlídky atp. Cenu určujeme podle požadavků na postprodukci, cena za neretušovanou fotografii je od 40Kč (obvykle se v takových případech nafotí kvantum fotografií, čili výběr je na Vás. Minimální počet je 30ks v případě neretušovanch) Je potřeba počítat s dopravným.

Komerční objekty

Budovy, interiéry a exteriéry komerčních objektů, stavby, stroje atp. obvyklá taxa je 250Kč za upravenou fotografii, minimální počet jsou 4ks. Zde je potřeba počítat s dopravným.

Reportážní fotografie

Demonstrace, vystoupení, vojenské konflikty, války, autonehody, focení pro PČR atd. cenu určujeme podle míry rizika, vzdálenosti atd. Zde jsou ceny zcela individuální a nelze je kvantifikovat.

Makro fotografie

Šperky, předměty, zboží vč. focení modelek v zboží určeném k prodeji atd. ceny určujeme individuálně, podle rozsahu prací.

Politické aktivity

Politické akce a mítingy, fotografie na billboardy, fotografie kandidátů ceny určujeme podle způsobu užití a náročnosti na stylistku, retuše atd.

Produktová fotografie

Fotografie produktů pro e-shopy případně pro reklamní účely. Ceny se pohybují od 40-150Kč/ks výpočet stanovujeme především podle počtu a požadavků na retuše a další úpravy.

 

Pokud chcete, nebo je nutné, abychom přijeli k vám, účtujeme 6Kč/km.

Na závěr je nutno připomenout, že spoustu věcí fotíme zadarmo a pokud se nám bude zdát některá z vašich akcí/vizí zajímavá a rozšíří se nám díky tomu portfolio, případně přidá-li to zajímavou referenci, pak se jistě dokážeme dohodnout. ;-) Jak jsme psali výše, za zeptání nic nedáte…