Je nám líto, ale nefotíme všechno. Sice bychom se rádi zdokonalovali, ale prostě, když to člověka nebaví, nebaví ho to :-) Snažíme se pořádně naučit jedno, abychom mohli případně přejít k druhému a třetímu a čtvrtému. Samozřejmě, že jsme následující věci zkoušeli a proto víme, že to hned tak lepší nebude, proto nás prosím nekontaktujte s následujícím focením.

 

Svatby

Svatby nefotíme, protože je to otrava. Děláme to jen pro známé a kamarády a to ještě neradi. Na svatebních fotkách lidem hodně záleží, navíc na ně spěchají a my se s tím nemáme čas drbat na povel. Každopádně, nejde o to, že bychom to neuměli, je to ale spíše takové klišé, na kterém nic moc extra vymyslet nejde. Na svatbu si najměte opravdového profesionála, který se tím živí. Radek posledně prohlásil, že za peníze by to šlo, takže pokud mu zaplatíte, klidně se s ním spojte :-)

Oslavy narozenin a soukromé akce

Nefotíme proto, že je to moc náročníé na játra a ledviny :-D Navíc se tam pohybuje hromada nalitých lidí a my se nemůžeme slít s nimi. Mimo tyhle věci je ještě jedna zásadní, jsme líní, nechce se nám stát celý den na nohou a pobíhat mezi hosty za kus žvance. :-)

Děti a miminka

Děti nefotíme proto, že pro to nemáme cit. Jsme chlapi a nezachytíme vaše dítě či miminko tak dobře jako fotografky, tedy ženy. Děti často neposlouchají, neposedí, nedělají to, co potřebujeme. Navíc pro tento typ focení, zvláště mimča, jsou potřeba dekorace a pomůcky (košíky, čepičky, oblečky), které bohužel nevlastníme.

Rande

Připadá nám to úchylné šmírovat páry s foťákem  :-) Navíc tyhle fotky po určité době připomínají chvíle, na které byste raději zapomněli.

Domácí mazlíčky

Nefotíme zvířata obecně, je s nimi moc práce a způsobují moc nepořádku. Navíc majitelé domácích mazlíčků je často považují za členy rodiny a dovolí jim věci, které nám vadí. Jinak máme ale zvířátka rádi :-) Dalším důvodem je, že nemáme zvlášť vybavení pro lidi a pro zvířata a nepovažujeme za hygienické používat jedno. Vyjímku tvoří brouci. Pokud chcete vyfotit jakýkoliv hmyz či brouka pytlíka, volejte Radka, je na makra brouků vážně dobrý :-D

 

Pro všechny tyto služby ti ale umíme doporučit profíka za rozumné ceny, takže se klidně zeptej někoho z nás a my zadarmo poradíme ;-)

…na druhou stranu, svatbu kamarádovi vyfotíme a třeba i rande. Děti a mimča opravdu jen zcela nezávazně, nic moc od toho nečekejte, nemáme to “našprtané” :-) Oslavy jen pokud to rozšíří portfolio (kvůli jídlu a pití ne, umíme se opít i bezdůvodně) a domácí mazlíčky jen pokud máte něco fakt zajímavého, jako třeba ropáka, hady vůbec :-) Takže, za zeptání…. no dyť to znáte …