Focení zdarma @ vyfot.eu
Robert

Filantrop, který se focení věnuje mnohem intenzivněji než ostatní. Neustálé sezení u počítače z něj udělalo tlusté prase a tak se potřebuje hýbat :-) Zabývá grafikou, webdesignem, charitou, marketingem a reklamou.

Focení zdarma @ vyfot.eu
Radek

Nebojí se žádné výzvy, raftuje, skáče padákem, dělá si pilotní kurz, střílí, spí a hraje Diablo 3. Jeho hlavním cílem je podobně jako u Roberta snížení váhy, ovšem na rozdíl od něj s tím něco dělá. Má slušný foťák a spoustu času. Když ho přesvědčíte, fotí i svatby. ;-)

Focení zdarma @ vyfot.eu
Radim

Fotí už dlouho, hlavně tedy letadla, což je jeho největší koníček. Narozdíl od ostatních není tlustý a ošklivý, ale zase začíná plešatět. Provozuje občanské sdružení Létejme z Ostravy a s oblibou létá z jednoho letiště na druhé, bez ohledu na to, na kterém konci světa se nachází. :-)

 

Vyfot.eu je zde od poloviny roku 2013, za tu dobu jsme nafotili mraky fotek a vylepšili jsme jak techniku a vybavení, tak schopnosti a znalosti. V roce 2015 jsme si udělali poměrně dobře vybavený ateliér v Ostravě, protože v zimě nám byla venku zima :-) Teoreticky bychom se mohli prezentovat, jako profi fotografové a pracovat za peníze, protože to co v poslední době vídáme (ať už jsou to fotky ze svateb, nebo jen profily) od samozvaných profesionálů je mnohdy otřesné. Kdybychom ale dělali profesionálně a za peníze, pošlapali bychom původní myšlenku. Ta byla, abychom poskytli hezké fotky zadarmo a abychom se u toho pobavili a hlavně zhubli :-) Pořád bereme focení jako zábavu a profesionalizací by se z toho stala zase jen práce a práce, ta nebaví nikoho.

 

Vyfot.eu pracuje pod záštitou Nadačního fondu Šance pro nadání  IČO 03318206

kterému, v případě že chcete něco přispět, náleží celá částka. Vše na základě darovací smlouvy.

 

Nejsme úchyláci

Nejsme žádná banda úchylů, nefotíme v obýváku u lampičky akty a nebalíme holky na velikost objektivu :-) Jsme poměrně dobře placení tam kde pracujeme. Nechceme být ani konkurení profesionálním fotografům, proto také nefotíme věci jako svatby, novorozence, nebo rodinné fota. Snažíme se vymýšlet nové věci a být kreativní. Nijak zásadněji se ani neprezentujeme na sociálních sítích, pracují pro nás reference, protože snad až na jeden případ, od nás nikdo zklamaný neodešel a informace se mezi lidmi předávají. Díky tomu si nemůžeme stěžovat na nedostatek nových tváří. To ale neznamená, že jí nemůžeš být třeba ty.