Projekt je aktuálně pozastaven.

Vážně nemusím nic platit?

Jsme tady od roku 2013 a za tu dobu jsme fotili desítky lidí. Můžeme fotit zadarmo, protože se tím neživíme. Naopak nás to baví a s každým dalším cvaknutím závěrky se zlepšujeme. My potřebujeme tebe, abychom se učili, ty chceš nás, protože dostaneš hezké fotky ;-) Nejsme agentura, pracujeme pod záštitou nadačního fondu, jsme spolehliví a maximálně diskrétní.

Co fotíme?

Portréty, akty, glamour, interiér i exteriér. Snažíme se být kreativní. Vyfotíme ti profilovku nebo cokoliv zajímavého pro radost.

Kde fotíme

V zimě a když je ošklivo tak ateliér v Ostravě. Když je hezky, vyrazíme na výlet i do okolí. Vyjímečně však fotíme dále než 20km od Ostravy. Muselo by jít o něco opravdu zajímavého.

Koho fotíme?

Vzhledem k ceně si můžeme vybírat :-) Nebojte, málokdy někoho odmítneme. Zásadně ale nefotíme rodinná fota a podobné voloviny ;-)

Náš fototým
Focení zdarma @ vyfot.eu
Robert

V poslední době se focení věnuje mnohem intenzivněji než dřív. Neustálé sezení u počítače z něj udělalo tlusté prase a tak se potřebuje hýbat :-) Obecně se zabývá grafikou, webdesignem, charitativní činností a hraním PC her.

Focení zdarma @ vyfot.eu
Radek

Nebojí se žádné výzvy, raftuje, skáče padákem, dělá si pilotní kurz, střílí, spí a hraje Diablo 3. Jeho hlavním cílem je podobně jako u Roberta snížení váhy, ovšem na rozdíl od něj s tím něco dělá. Má slušný foťák a spoustu času.

Focení zdarma @ vyfot.eu
Radim

Fotí už dlouho, hlavně tedy letadla, což je jeho největší koníček. Narozdíl od ostatních není tlustý a ošklivý, ale zase začíná plešatět. Provozuje občanské sdružení Létejme z Ostravy a s oblibou létá z jednoho letiště na druhé, bez ohledu na to, na kterém konci světa se nachází. :-)

TOPlist